in

Chce vás podviesť? Toto sú varovné signály, kedy môžete predvídať, že vás muž chce podviesť!

Dá sa predvídať nevera? Podľa kouča a spisovateľa Mata Boggsa vraj áno. Už dlhšiu dobu radí ženám, aby si dávali pozor na sedem znakov, ktoré môžu naznačovať, že v partnerskom vzťahu je niečo zlé a že sa zo strany manžela blíži k nevere.

Mat Boggs je vzťahový kouč a spisovateľ, ktorý sa špecializuje na pomáhanie ženám a radí im, ako porozumieť mysli, srdcu a zmýšľaniu mužov. Jeho cieľom je poskytnúť ženám nástroje na budovanie hlbšieho a zdravšieho vzťahu. No, vďaka nemu si môžu ženy lepšie uvedomiť, aký vzťah si želajú. No je dôležité si uvedomiť, že dosiahnutie tohto cieľa vyžaduje istú prácu a úsilie.

Mat sám žije v harmonickom vzťahu a má krásnu rodinu. Jeho poznatky a skúsenosti zdieľa so svetom. Jeho YouTube kanál má viac než milión odberateľov, na Instagrame ho sleduje takmer 72-tisíc ľudí, a jeho kniha “Project Everlasting” sa stala bestsellerom. Jeho hlavným cieľom je pomáhať ľuďom mať taký láskyplný a zdravý vzťah, aký má on sám.

Mat zistil,  že nevera je pomerne častým problémom, ktorý sa v partnerských vzťahoch objavuje. Tento bolestivý zážitok môže značne ovplyvniť sebavedomie a dôveru vo vzťahy, až po vlastnú sebaúctu. Ženy prichádzajú za ním so zlomeným srdcom a otázkami, ako môžu znovu dôverovať niekomu inému. Boggs sa však začal zaujímať o to, či tieto ženy mohli vidieť pred neverou niektoré varovné signály. Odpoveď, ktorú od nich dostal, bola jednoznačná: Áno.

Tu je sedem varovných znakov, ktoré by ste nemali ignorovať a dávajú vám predzvesť, že váš partner bude neverný:

1. Spôsobuje zbytočné a absurdné hádky, pričom vás obviňuje


Váš vzťah nie je bezchybný, a občas môžu vzniknúť konflikty. No v poslednej dobe sa zdá, že týchto konfliktov je príliš veľa. Váš partner sa zdá byť schopný komunikovať iba prostredníctvom hádok, ktoré sú často absurdné. A neustále vás obviňuje zo svojej podráždenosti.
Mat Boggs vysvetľuje, že toto pravdepodobne predstavuje nevedomý mechanizmus.

Je možné, že váš partner robí úmyselne váš vzťah neznesiteľným a strašným, aby mu bolo jednoduchšie vás podviesť a opustiť. V prípade nešťastného vzťahu je nevera často jednoduchšia. Nakoniec si môže myslieť, že musel nájsť útechu v náručí inej ženy, ale to všetko je vaša “chyba.” Aspoň podľa neho.

 

2. Príliš tají svoj telefón a súkromie

Ak ste si všimli, že váš partner náhle nosí dva telefóny, prijíma hovory v izbe bez vás a telefonuje za zavretými dverami, mali by ste sa zamerať na tieto zmeny.

Ak začne byť nápadne nadšený, keď dostane správu, alebo reaguje na vaše otázky o obsahu svojho telefónu nejasne alebo nahnevane, môže to byť znamenie, že sa deje niečo nekalé.

 

3. Už spolu nespíte, alebo spíte len veľmi sporadicky.

Je možné, že si ani nepamätáte, kedy ste naposledy zažili uspokojivý milostný zážitok s vaším partnerom. Vaša vášeň upadla do zabudnutia. Aj keď sa snažíte iniciatívne, naznačiť absenciu sexu, váš partner zvyčajne zamietne vaše pokusy alebo vás odmietne s tým, že preháňate.

 

4. Viní vás z toho, že si len vymýšľate a preháňate

Ak sa pokúšate vyjadriť svoje obavy alebo riešiť konkrétny problém vo vašom vzťahu, váš partner nie je ochotný počúvať. Zdá sa, že nemá záujem o rozhovor, pretože on nikde nevidí žiaden problém. Považuje váš pocit, že niečo nie je v poriadku a že váš vzťah trpí, za vašu vlastnú vymyslenú predstavu. Označí vás za hysterickú a nedôverčivú osobu, ktorá zbytočne vytvára problémy.

Týmto spôsobom môže partner podkopávať vašu sebadôveru a presvedčiť vás, že vy ste problémom vo vzťahu. Tým si upevňuje svoju moc nad vami a snaží sa udržať kontrolu v tejto situácii.

 

5. Nechce rozprávať o tom, čo prežil cez deň a v čase, stráveného bez vás

Vzťahy by mali byť založené na zdieľaní a komunikácii. Partneri sa zvyčajne tešia na to, aby po návrate domov zdieľali svoje zážitky zo dňa, a chcú sa vyrozprávať z toho, čo zažili aj v čase keď boli bez svojho partnera. Ak si všimnete, že váš partner prestal zdieľať detaily zo svojho dňa a svojho času stráveného mimo vás, mohlo by to byť zlé znamenie.

Ak sa odmietne podeliť s vami o svoje zážitky, môže to byť preto, lebo sa snaží skrývať určité veci, ktoré by vás mohli vyviesť na stopu. Keď sa pokúsite spýtať sa ho na konkrétne detaily, môže zareagovať obranne alebo sa na vás nahnevať.

 

6. Povedal vám o svojej nevere

Ak si spomínate, že vám váš partner v minulosti priznal, že podviedol svoju predchádzajúcu partnerku, mali by ste si dať pozor. To, že vám hovorí o svojej nevere, by mohlo byť varovným signálom. Ešte väčším varovným signálom je, ak obviňuje svoje predchádzajúce partnerky z rozpadu vzťahu a hovorí o nich v negatívnom svetle.

Ak vám partner prezradí tieto veci, môže to byť znamenie, že je náchylný na neveru (alebo že ju už praktizuje) a že nepripustí svoju vlastnú zodpovednosť, ak by sa niečo stalo vo vašom vzťahu. Je možné, že budete len ďalšou v rade partneriek, ktoré svedomito obviňuje zo zlyhania vzťahu.

 

7. Vaša intuícia vám hovorí, že niečo nie je v poriadku

Presne tak, ako všetky ženy, s ktorými sa Mat Boggs rozprával, aj vaša intuícia vám neustále šepká, že v niečom nie je niečo v poriadku. Cítite to hlboko vnútri, aj keď sa snažíte udržať ilúziu, že tentoraz bude všetko inak. Vaša intuícia je tu pre dôvod, a mali by ste jej dôverovať.

Ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku a že vás váš partner nečestne správa, mali by ste túto záležitosť prebrať. Kvalita vášho života je určená aj tým, koľko nepohodlných rozhovorov ste ochotní absolvovať. Niet dôvodu prehliadať tieto signály a riskovať vlastné pocity a blaho.

 

Zdroje: bravethinkinginstitute.com

Poisťovňa MetLife má dobrovoľníctvo vo svojej DNA

Mesochoritisová: Obmedzenie interrupcií neznižuje ich počet, ale vedie ženy k hľadaniu nebezpečných možností