in

Neuveriteľný rozchod ako z filmu! Muž jej povedal, že si ide kúpiť nohavice na svadbu. Zobral jej auto a už ho nebolo! Dôvod ťa zaskočí!

Už sa ti stalo, že s tebou tvoj partner ukončil vzťah cez obyčajnú smsku alebo cez messenger? Určite musíš uznať, že to je veľmi nevhodný spôsob, ako sa rozlúčiť s bývalou láskou. Takéto dôležité rozhodnutie by sa určite malo urobiť počas osobnej konfrontácie, medzi štyrmi očami. No nájdu sa takí muži, ktorí sa osobnému stretnutiu, pokiaľ ide o ukončenie vzťahu, vyhýbajú. A majú na to rôzne dôvody.

O podobnom ukončení vzťahu porozprávala na tiktoku žena, ktorá spôsob, akým jej, dnes už bývalý priateľ ukončil vzťah, nečakala ani v tom najhoršom sne.

Lynze, známa na TikToku ako @lynzedukes, zdieľala svoj príbeh o rozchode s partnerom, s ktorým bola tri roky a viac ako rok žili spolu. Jej priateľ z jedného dňa na druhý zmizol. Povedal, že ide kúpiť nohavice na svadbu a odišiel v jej aute, ktoré od vtedy nevidela.

 

Ako sa odohral tento netradičný rozchod sa dozvieš na druhej strane

Klimatické aktivistky obliali polievkou v Louvri sklo chrániace svetoznámy obraz Mona Lisa

Toto je 6 vecí, ktoré by vám chcel gynekológ povedať no neurobí to! Netrápte sa zápachom rozkroku, ale pozor na niečo iné!