in

Toto je 6 vecí, ktoré by vám chcel gynekológ povedať no neurobí to! Netrápte sa zápachom rozkroku, ale pozor na niečo iné!

Mnohé ženy považujú návštevu gynekológa za nepríjemnú povinnosť, ktorú radšej odkladajú na neurčito alebo sa jej rovno vyhýbajú. Za týmto váhavým postojom často stoja pocity hanby a strachu, ktoré sú spojené s intímnou povahou vyšetrenia. To sa týka žien rôznych vekových kategórií a socioekonomických skupín.

Napriek tomu, že moderná medicína ponúka čoraz diskrétnejšie a menej invazívne metódy vyšetrenia, mnohé ženy stále cítia menšie obavy či hanbu z toho, ako bude vnímané ich telo a intímne problémy. Nemusíte sa báť. Rukami gynekológa denne prejde toľko žien, že vašu hanbu môžete smelo odhodiť.

Toto je 5 vecí, ktoré by vám váš gynekológ chcel povedať, ale nikdy to neurobí.

 

Je jedno, ako ste upravená

Keď ide človek k zubárovi, tak si predtým pracne čistí zuby, akoby snáď šlo počas troch minút dohnať to, čo pol roka predtým zanedbával. Rovnako to je aj keď ideme ku gynekológovi, dávame si záležať, aby sme boli oholené a tam dole upravené. Ale nezáleží na tom. „Nemusíte si predtým holiť nohy alebo rozkrok. To vôbec nevnímame,” hovorí gynekológ Draion Burch.

Neriešte vôňu vášho rozkroku

Hlavne sa nesnažte používať voňavé mydlá, ktoré by prebili prirodzenú vôňu vášho rozkroku. Každá žena má svoj špecifický pach, na ktorý je gynekológ zvyknutý. „Skôr než arómu vašej vag*ny si všimnem vôňu vašich nôh,” podotýka Burch. Predsa len – nohy sú trochu bližšie k jeho tvári, a ak ste sedeli celý deň  v silonkách, voniať po fialkách úplne nebudú. Takže, keď sa budete chystať na prehliadku, skôr než svojmu rozkorku venujte trochu pozornosti svojim nohám.

Pokračovanie nájdete na druhej strane

Neuveriteľný rozchod ako z filmu! Muž jej povedal, že si ide kúpiť nohavice na svadbu. Zobral jej auto a už ho nebolo! Dôvod ťa zaskočí!

Dvojica, ktorá zneužívala svoju dcéru a šírila detskú por*ografiu, spoznala svoj trest