in

Inteligentný muž vie, že mu stačí len jedna žena. Ako ho spoznať?

Muž, ktorý je zo sebou vyrovnaný vie, že mu pre šťastie stačí len jedna žena

Mnoho mužov má záľubu vyhľadávať ženy, aj keď sú vo vzťahu. Ak má takýto typ chlapa potrebu podvádzať a striedať ženy, mal by sa akémukoľvek vzťahu vyhýbať. Podvádzajú väčšinou tí, ktorí nie sú vyrovnaní sami so sebou.

Ako rozpoznáte verného muža?

Správny muž miluje svoju ženu so všetkými jej nedostatkami. Miluje ju takú, aká je. Rešpektuje jej chyby a príjma ju celú. Nikto nie je dokonalý a správny vzťah je založený na kompromisoch a pochopení.

Správny muž vie, akú má jeho žena hodnotu a dáva jej to patrične najavo. Vždy jej pripomína, aká je pre neho dôležitá. Správny chlap sa nehanbí a nebojí otvoriť svoje srdce a prejaviť svoje city. Tu môže žena rozpoznať, či je jej muž egoistický a nevyrovnaný. Ak je pre muža jeho žena dôležiá, je schopný milovať úprimne a nemiluje len seba.

Dôležitá u muža je aj trpezlivosť. Len trpezlivý muž je verný. Verný muž nezuteká pri prvej kríze. Samozrejme, platí to na oboch stranách. Taktiež správny muž sa nebojí o to, že stratí svoju slobodu a nebojí sa budovať jeden vážny vzťah. Je potrebné postaviť sa všetkým výzvam a určiť si jasný cieľ, za ktorým pôjde. A to je budovanie jedného vzťahu s jednou ženou.

Správny muž vyzná svojej žene každý deň lásku. Ženy potrebujú vedieť, že sú krásne, milované a chcené. Správny a verný muž si to uvedomuje a opakuje jej to niekoľkokrát.

Dôležité je byť pre ženu oporou. Nežiarliť, keď sa jej viac darí ale naopak, povzbudiť ju a tešiť sa s ňou pri každom jej úspechu. A to aj v dobrých ale aj v zlých časoch.

zdroj: sdilejte.to

Návod: Ako si získať muža cez internet

Podvádza ťa? Pomocou týchto 8 bodov to zistíš!