in

Návod: Ako si získať muža cez internet

Už dlhšie si píšete s mužom, ktorého ste naživo ešte nestretli?

Okrem toho, že by ste si mali dať pozor na to, či nejde o podvodníka, mali by ste dodržiavať niekoľko zásad. Napríklad, že cudziemu mužovi nikdy nepovedzte kde bývate, alebo na akej adrese pracujete. Hoci sa vám môže zdať, že svojho internetového známeho už dobre poznáte a viete dokonca ako bude odpovedať na jednotlivé otázky, majte sa radšej na pozore! Je známy nejeden prípad internetového predátora a podvodníka.

Ak si píšete s mužom, s ktorým ste už na rande boli, no váš online kontakt z rôznych dôvodov prevažuje nad fyzickým “face to face”, je ťažšie ho zbaliť. Nemôžete vytasiť svoje ženské zbrane, nevidíte mu do očí a len ťažko z emotikonov odčítate jeho reálne reakcie na vaše správy.

Tu je niekoľko tipov ako si získať muža, s ktorým si píšete:

1.Buďte záhadná

Nemusíte odpovedať presne na každú otázku. Niektoré informácie, ako napríklad koľkokrát týždenne chodievate do posilňovne, si nechajte pre seba. Ak nevyložíte hneď všetky karty a celý životopis na stôl, bude mať väčšiu motiváciu chcieť vás spoznávať naďalej a tieto informácie z vás “vytiahnuť” osobne.

2.Neodpovedajte na správy hneď 

Nepíše vám už pár hodín a keď tá správa konečne cinkne, ste hneď online? Chyba! Neodpovedajte na všetky správy hneď. Muž by mohol veľmi ľahko nadobudnúť dojem, že visíte na mobile 24/7 a čakáte kým sa konečne ozve. Muž chce dobýjať, preto mu na to dajte príležitosť.

3.Odpíšte až ráno

Dostali ste sa do situácie, že debatujete o zaujímavej veci, no nechcete diskusiu ukončiť tým, že napíšete “dobrú noc”? Ak sa obávate, že by sa vám ráno už neozval, poslednú správu neotvárajte a odpíšte až ráno v ďalší deň. Tým pádom nemusíte čakať, že sa vám znova ozve – jednoducho ďalší deň pokračujete v konverzácií.

4.Zaujímajte sa

Online komunikácia môže byť pre niektorých ľudí nevyhovujúca najmä preto, že zo strany svojho online partnera nepociťujú dostatočný záujem. Ak však preukážete, že sa zaujímate o jeho deň v práci alebo o to, ako bolo s priateľmi na pive, bude to pre vás veľké plus. Muž bude mať pocit, že ste súčasťou jeho dňa aj keď vás práve nevidí.

Bývalá Miss Slovensko tajila tehotenstvo!

Inteligentný muž vie, že mu stačí len jedna žena. Ako ho spoznať?